Školní rok bude zahájen v pondělí 4. září 2017 v 8.00 hod.
 
Výsledky zápisu do MŠ

 
Vítězství v turnaji ve vybíjené

Mladší žáci z 2. a 3. třídy Petra Urbanová, Klára Zajícová, Denisa Majzlíková, Karin Soukopová, Lucie Komarovová, Filip Heuer, Martin Pokorný, Filip Zajíček, Honza Kroutil a Vojta Lukášek obsadili krásné 3. místo!

Starší páťáci ve složení Míša Čechová ml., Tereza Psotová, Tereza Ciróková, Julie Dubšíková, Štěpán Hladký, Matyáš Pindryč, David Novák, Petr Maštalíř, Ondřej Sladký, Jakub Musil, Tomáš Vorel a David Maršálek v turnaji neprohráli a právem získali koláč za 1. místo!!

 

 


 

  

Naše škola se zapojila do projektu Zelená škola a umožňuje tak žákům a učitelům třídit nejen základní složky odpadu jako je papír, plast a sklo, ale i elektroodpad a baterie. Snadná recyklace vysloužilých elektrozařízení a baterií bez nutnosti cesty na speciální místo zpětného odběru je předpokladem pro podporu uvědomělého chování a je základem pro vytvoření ekologického cítění u dětí.

Vysloužilé elektrospotřebiče z domácností a baterie mohou návštěvníci školy jednoduše odkládat do sběrného boxu, který je umístěn na chodbě školy. Projekt naší škole také umožňuje bezplatnou ekologickou likvidaci velkého elektroodpadu. 

Cílem projektu Zelená škola je ochrana životního prostředí zabezpečením zpětného odběru a efektivní recyklace nepotřebných elektrozařízení. Ta obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je například rtuť, olovo, kadmium či brómované zpomalovače hoření, ale také velké množství recyklovatelných a znovu využitelných materiálů. 

 

 

Organizace školního roku 2013 - 2014

Č.j. MSMT/16304/2012-20
Dne 27. dubna 2012

Období školního vyučování ve školním roce 2013/2014 začne ve všech základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích v pondělí 2. září 2013. Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek 30. ledna 2014. Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v pátek 27. června 2014.

Podzimní prázdniny připadnou na úterý 29. října a středu 30. října 2013.
Vánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 21. prosince 2013 a skončí v neděli 5. ledna 2014. Vyučování začne v pondělí 6. ledna 2014.
Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 31. ledna 2014.Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou podle sídla školy stanoveny takto:

  Termín

 Okresy, obvody hl. města Prahy

17. 2. - 23. 2. 2014

Praha 1 až 5, Blansko, Brno-město, Brno-venkov, Břeclav, Hodonín, Vyškov, Znojmo, Domažlice, Tachov, Louny, Prostějov, KarvináVelikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 17. dubna a pátek 18. dubna 2014.
Hlavní prázdniny budou trvat od soboty 28. června 2014 do neděle 31. srpna 2014.
Období školního vyučování ve školním roce 2014/2015 začne v pondělí 1. září 2014.

                                                                                                      Ing. Ladislav Němec
                                                                                                   I. náměstek ministra, v.r.