Už se stalo tradicí na naší škole bruslení na zimním stadionu v Rosicích. Žáci všech tříd se i  letos těšili a někteří se od ledna nedočkavě ptali, kdy už  konečně budeme jezdit. Dočkali se a během měsíce února jsme každou středu strávili na ledě. Starší žáci se zlepšovali v jízdě vpřed, v zastavování a také zkoušeli jízdu vzad. Holky si zase troufly i na krasobruslařské kousky a piruety. Pro mnohé prvňáčky to bylo poprvé na bruslích, ale všichni to zvládli. První krůčky na ledě byly těžké, led klouže a pádům se nikdo nevyhnul, ale každým dalším bruslením bylo vidět velké zlepšení. Velkou pochvalu zaslouží nejen prvňáci, ale také žáci přípravné třídy. Byli nejmladší, ale s obrovským nadšením a chutí  se bruslit naučili. 
Poslední bruslení jsme si zpestřili také závody. Nebylo důležité ,kdo vyhraje. Důležitější byly spokojené úsměvy malých i velkých bruslařů, radost z každého pokroku a také společná legrace při hrách na ledě.
 
Děkujeme všem rodičům, kteří nám pomáhali při obouvání bruslí a také jako instruktoři na ledě. Foto zde.