Krásný sportovní úspěch našich družstev na okresním finále v minipřehazované!!!

Družstvo dívek ve složení Dominika Feithová, Tereza Ciróková, Madlenka Pavlíková, Nela Zelinková a Eliška Aldorfová si nejprve v okrskovém kole Ivančicích vybojovalo postup do okresního kola v Pohořelicích. Zde potom holky porazily družstvo z Neslovic a s družstvem ZŠ Blažovice remizovaly, ale skóre vzájemného zápasu je posunulo na výborné 2. místo!!!

Také družstvo chlapců ve složení Petr Maštalíř, Štěpán Hladký, Filip Jeřábek, Matyáš Pindryč, David Novák, Lukáš Feith a Ondřej Sladký postoupilo z okrskového kola do okresního finále. Zde si naši kluci s přehledem poradili s týmy z Neslovic i Blažovic a celý turnaj vyhráli. 1. místo jim patří právem!

Všem reprezentantům naší školy moc gratulujeme a děkujeme!

Foto zde.