Dnešní den se mi docela líbil. Dělali jsme různé úkoly a dívali se na videa z paraolympiády. Se svým týmem jsem byl spokojený, všichni jsme se snažili. Dozvěděl jsem se hodně, např. že lidi bez rukou můžou plavat, že i lidi bez nohou můžou běhat. vyzkoušeli jsme si , jak se cítí lidé bez rukou a slepci. Dnešní den jsem si užil, určitě se těším na další.        Tomáš Vorel, 5.B

Líbilo se mi, jak jsem se přeměnili do těla postižených a mohli si tak i vše vyzkoušet. Chodili jsme poslepu, odezírali jsme slova, malovali nohou.      D. Rezáčová, 4. A

Na dnešku se mi nejvíc líbilo, že jsem poznala, jak se cítí postižení lidé. Lidé, kteří nemají ruce, nohy, jsou nevidomí apod. Chodili jsme po slepu, malovali jsme nohou a pusou. Dnešek byl poučný.     M. Pavlíková, 4.A

Už vím, jak se cítí handicapovaní a řeknu vám, že to mají těžké. Dnes jsem se dozvěděla, že naše zranění jako škrábnutí, říznutí není nic proti třeba sleposti. Dnes mě nejvíc bavilo, jak jsme byli slepí.     Karolína Králová, 4. A

Foto zde.