Vážení sponzoři,

v naší zřizovací listině máme povinnost, že všechny finanční dary, které by v daném roce přesáhly v souhrnu 20 000,- Kč za všechna pracoviště, musí odsouhlasit Rada města Ivančice. Z tohoto důvodu prosíme všechny případné sponzory, aby nás o uvažovaném daru informovali nejpozději během měsíce listopad, abychom mohli včas podat žádost o přijetí sponzorského do Rady města a stihli vše vyřídit v termínu do konce kalendářního roku. Děkujeme za podporu.

V roce 2019 školu sponzorovali:

• paní Zajícová: zakoupení několika stavebnic Magnofers, konstrukčních stavebnic Block a stavebnice Lego
  • Ing. Hana Juránková: zakoupeny licence pro pět interaktivních programů na interaktivní tabuli pro MŠ Němčice
  • Firma Dřevosek, s.r.o., pan Holas: zakoupeny stavebnice  Wafle a logo pomůcka Turbína pro MŠ Němčice
  • Zahradnictví Novák: zakoupen interaktivní program Hrajeme si a učíme se: 'Čím budu' pro MŠ Alexovice a pro ZŠ zakoupeno sportovní náčiní pro překážkovou dráhu (kužely, tyče, obruče)
  • Michal Šmíd, Nová Ves: zakoupen Interaktivní program Kreslíme a učíme se: 'S Lipáčkem na výlet' pro MŠ Alexovice
  • Ing. Erik a Oldřiška Feithovi: zakoupeny 6 x stavebnice Magformers, různé druhy, dále konstrukční stavebnice a nová konstrukční stavebnice 6 x a stavebnice domek se zahradou. Oba druhy stavebnic budou využívány jak ve školní družině, tak pro výuku prostorové představivosti, geometrie a matematiky. Dále byl ze sponzorského daru pro výuku prvouky a přírodovědy zakoupen model kostry lidského těla v životní velikosti a model ucha.

Děkujeme, že podporujete naši školu, velice si toho vážíme.