Vážení sponzoři,

v naší zřizovací listině máme povinnost, že všechny finanční dary, které by v daném roce přesáhly v souhrnu 20 000,- Kč za všechna pracoviště, musí odsouhlasit Rada města Ivančice. Z tohoto důvodu prosíme všechny případné sponzory, aby nás o uvažovaném daru informovali nejpozději během měsíce listopad, abychom mohli včas podat žádost o přijetí sponzorského do Rady města a stihli vše vyřídit v termínu do konce kalendářního roku. Děkujeme za podporu.

V roce 2022 školu doposud podpořili:

• MŠ Němčice - Miroslav Nováček, NOMI sped. s.r.o., Manželé Oldřiška a Erik Feithovi, firma JAROS Jamolice
  • ZŠ Němčice - Manželé Oldřiška a Erik Feithovi, paní Hana Juránková,
  • MŠ Alexovice - paní Kateřina Rufer

Všem sponzorům děkujeme za podporu, moc si jí vážíme. Z finančních darů byly zakoupeny hry  a pomůcky pro výuku. Pro základní školu byly zakoupeny anglicko-české a česko anglické slovníky, hry pro rozvoj logického myšlení a prostorové představivosti, 3D pera a sady výukových materiálů pro individuální rozvoj z edice miniLük.